הסבר מפורט לניהול פרופיל מורה פרטי

כיצד מומלץ למורה פרטי לנהל את הפרופיל שלו באתר "כאן לומדים"?

ניהול פרופיל מורה פרטי באופן נכון חשוב ממספר סיבות עיקריות:
  • השוק רווי במורים פרטיים וניהול נכון של הפרופיל יבטיח לכם פנייה של תלמידים על פני מורים אחרים.
  • פרופיל המכיל מידע חשוב – מחיר עדכני, היכן מבוצע השיעור, ניסיון והשכלת המורה מבטיח פנייה של תלמידים , זאת מאחר וכל המידע זמין להם.
  • חשוב לזכור שהתלמיד אינו מכיר אתכם ולא קיבל המלצות עליכם. פרופיל מורה פרטי הכולל תמונה, מוצג באופן ברור ומכיל מלל "מושך" יעניק לכם עדיפות על פני מורים פרטיים אחרים.
  • פרופיל מורה פרטי המכיל המלצות של תלמידים שלכם כמעט תמיד יבלוט לעומת פרופיל מורה פרטי ללא המלצות.
אז כיצד ניתן לנהל את הפרופיל, כך שנקבל יותר פניות?
להלן מספר המלצות חשובות:

 1. מקצוע הלימוד - אם אתם מלמדים מקצוע מסויים, סמנו את כל האופציות הרלוונטיות עבורו. כך למשל, אם אתם מלמדים אנגלית לבגרות, לא מומלץ לסמן רק את מקצוע האנגלית. סמנו "אנגלית", "אנגלית ל-3 יח"ל", "אנגלית ל-4 יח"ל", "אנגלית ל-5 יח"ל" וכך תגדילו את טווח ההימצאות שלכם בתוצאות החיפוש.

2. מקום הלימוד  אם אתם מלמדים בערים הקרובות למקום מגוריכם, כדאי לציין אותן, על מנת להופיע בתוצאות חיפוש רחבות יותר.

3. מלל קצר "מושך" אודותיכם יהווה את כרטיס הביקור שלכם באתר. ישנם מורים רבים באתרים השונים. על מנת לבלוט עליכם להציג את עצמכם באופן קצר וממצה, שיבליט את הכישורים שלכם. אם אתם חונכים סטודנטים באוניברסיטה – ציינו זאת במשפט הפתיח אודותיכם. אם אתם מלמדים כמורים מן המניין, ציינו זאת. כל מידע שיבדל אתכם מהמורים האחרים מבורך.

4. מחיר – חשוב מאוד לציין מחיר. פרופיל ללא מחיר יפחית את הפניות האפשריות אליכם כמורים פרטיים, שכן לעיתים הורים/ילדים שמחפשים מורה פרטי, מעדיפים להתקשר למורה שכבר ציין מחיר, מאשר לבזבז את זמנם בחיפושי שווא אחר מורה שהמחיר שהוא גובה אינו תואם את כיסם.
כמו כן, חשוב לוודא שהמחיר שאתם גובים תואם את מחירי השוק. אם המחיר לשיעור גבוה במיוחד מהממוצע דאגו לציין בפרופיל שלכם את הייחוד שלכם, המצדיק גביית מחיר גבוה מהמורים הפרטיים האחרים.

5. תמונה – כדאי תמיד להוסיף תמונה עדכנית לפרופיל המורה שלכם. תמונה מנגישה את הפרופיל שלכם לתלמידים פוטנציאליים ויוצרת תחושה של הכרות מוקדמת.

6. המלצות – חוות דעת עשויות להגדיל את החשיפה אליכם כמורים פרטיים. אם יש תלמידים שיכולים להמליץ עליכם, כדאי לבקש מהם להוסיף עליכם חוות דעת. הוספת חוות דעת אפשרית על ידי רישום קצר מאוד של תלמידים לאתר (למינוי חינמי תאושר חוות דעת אחת בלבד. למינוי בתשלום תאושרנה חוות דעת ללא הגבלה). אנו מאמתים את כל חוות הדעת טלפונית ולכן חשוב שהתלמידים ו/או ההורים הממליצים עליכם יציינו מספר טלפון עדכני, עם כתיבת חוות הדעת. 


7. הקפצת כרטיס המורה – הקפצה של הפרופיל תבטיח את הימצאותו בראש דף החיפוש. הקפצה של הפרופיל אפשרית באופן ידני אחת ל- 48 שעות במינוי החינמי. פרופיל של מינוי בתשלום יוקפץ על ידי המערכת, באופן אוטומטי, אחת ל- 4 שעות ויופיע תמיד מעל מינוי חינמי

8. זמינות – פניית התלמידים אליכם כמורים פרטיים תיעשה באמצעות מספר הטלפון אותו ציינתם בכרטיס שלכם. כדאי לציין את המספר בו אתם זמינים לעיתים קרובות , על מנת שלא תתפספסנה פניות של תלמידים.

9. פייסבוק - אנו ממליצים לשתף את הפרופיל שלכם בפייסבוק , על מנת להגדיל את מעגל החשיפה שלכם כמורים פרטיים ולאפשר לתלמידים פוטנציאליים לפנות אליכם גם דרך פלטפורמה זו.
כמו כן, מומלץ להצטרף לעמוד הפייסבוק של "כאן לומדים", על מנת להתעדכן באופן תדיר בפוסטים ובעדכונים שאנו מעלים שם.
אנו מקווים שמאמר זה סייע לכם להבין כיצד מומלץ לערוך ולנהל את הפרופיל שלכם באתר "כאן לומדים".

בברכת עבודה מוצלחת.