הפרעת קשב וריכוז ADHD

בשנים האחרונות גוברת המודעות של הפרעות קשב וריכוז לילדים, המפריעות לתפקודו התקין של הילד, בעיקר בתחום הלימודי. עם המודעות התפתחו גם פתרונות רבים, שעשויים לסייע לילד לתפקד באופן טוב יותר; משילוב של טיפול תרופתי, התנהגותי-פסיכולוגי ועד טיפולים בספורט ובצמחים טבעיים. בדף זה ריכזנו קישורים למידע בנושא הפרעת קשב וריכוז - קישורים על תסמינים, אבחונים ודרכי טיפול. אנו מאמינים שכל הורה מכיר את ילדו טוב יותר מכל מטפל ולכן אנו ממליצים להשתמש במידע המוצג באתר בנושא הפרעת קשב וריכוז לילדים, באופן מושכל, וזאת על מנת לבחור את הטיפול המתאים ביותר עבור ילדכם.

נהניתם מהתוכן? שתפו את החברים  smiley
 
שימו heart בסוף העמוד ישנו פורום בנושא הפרעת קשר וריכוז, הפורום פתוח לכל בקשה או שאלה!
נשמח אם תוסיפו תגובות והמלצות על חומרים נוספים (כולל קישורים לאתרים נוספים), שהייתם מעוניינים לראות באתר.
 

הוספת תגובה

תמונת המשתמש
ע"י דניאל
01/12/2018
שלום, יש לי ילד בן 8, לדעתי הילד מאוד מפונק ולכן גם לא בא לו ללמוד, ערכנו מספר בדיקות שהראו שהוא סובל מהפרעת קשב וריכוז קלה, אני לא מעוניינת לתת לילד תרופות, נראה לי מוגזם מידי. האם הפרעות קשב עוברות בגיל ההתבגרות?
תמונת המשתמש
ע"י מערכת כאן לומדים
02/12/2018
דניאל שלום. ראשית, טוב שבדקת את בנך. ייתכן שילדך מפונק , אבל אם נאמר לך שאכן יש לו הפרעת קשב מומלץ לטפל ולא להזניח. באתר יש קישורים לדרכים טבעיות לטיפול בקשב ובריכוז. כדאי לנסות אותן. לשאלתך, הפרעת קשב לא עוברת ככל שמתבגרים, אך עם הזמן ניתן ללמוד ולהסתדר איתה טוב יותר. בהצלחה :)